- Reality Jablonec – HEZA - http://reality-jablonec.eu -

Filozofie společnosti

HEZA – filozofie společnosti

Cíle a poslání firmy

Naše společnost se zabývá stavební činností, obchodní činností a zajišťováním autodopravy. V současné době se orientuje především na úpravy komunikací a pochozích ploch včetně zahradní architektury, provádění inženýrských sítí, autodopravy, zemních prací a demolic. Spolupracujeme s vyššími dodavateli na provádění veškerých vnějších úprav včetně oplocení, úprav a kompletaci povrchů. Firma je plně vybavena potřebnou mechanizací pro provádění zemních a zajišťovacích prací.

Její působení není omezeno pouze na region Jablonec n.N. a Liberec. V poslední době zajišťovala dodavatelskou činností i stavby v Trutnově, Vrchlabí, Špindlerově Mlýně, Praze, Děčíně, Pardubicích atd.

Veškeré práce provádíme ve zkrácených termínech /nepřetržité provádění prací včetně sobot i nedělí /  v přiměřených cenových relacích aktualizovaných k danému časovému období a v kvalitě odpovídající současným platným normám pro pozemní komunikace. Na vybrané práce poskytujeme prodlouženou záruční lhůtu 60 měsíců ode dne převzetí díla investorem.

.